Dla rodzica

O mnie:

Szanowni rodzice i opiekunowie swoich pociech,

to do Was w szczególności pragnę skierować te kilka słów. Zależy mi na budowie zaufania i dobrej relacji od samego początku, bo sam jako rodzic wiem, jak to jest ważne.

Z e-sportem związany jestem nieprzerwanie od kilkunastu lat. Najpierw stanowiło to dla mnie pasję, którą z czasem zacząłem traktować znacznie poważniej. Godziny ciężkiej pracy i wyjątkowy upór, pozwoliły mi odnieść indywidualne oraz drużynowe sukcesy w światowym e-sporcie. Idąc w ślady najwybitniejszych sportowców, trenowałem przez wiele godzin dziennie, czasem nawet siedem dni w tygodniu. Dziś, mając zdobyte doświadczenie i wiedzę, chciałbym je przekazać młodszemu pokoleniu.

Chcę nie tylko mówić, co można w grze wykonać lepiej, ale przede wszystkim, jak zachować balans pomiędzy aspektami życia codziennego znacznie ważniejszymi niż e-sport, za które uważam rodzinkę i zdrowy tryb życia. Moim wielkim obozowym marzeniem jest, żeby za sprawą moich braterskich rad, to młodsze pokolenie z którym spędzę osiem dni, stało się po powrocie do domu lepsze i mądrzejsze niż ja, gdy byłem w ich wieku. Chcę zaszczepić w uczestnikach pasję do sportu i zdrowego trybu życia. Chcę pokazać, jak można zachowując wspomniany balans wypełniać dzień ciekawą treścią. Najważniejsza jest dla mnie radość i dobro każdego uczestnika obozu...

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski


Terminarz:

I obóz: 17-24.07.2021 r.

II obóz: 24-31.07.2021 r.


Miejsce obozu:

Hotel *** Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun (kliknij tutaj)


Oferta obozu:

Świetnie zaplanowany program obozu to prawdziwa szkoła charakteru dla każdego uczestnika, który chciałby się sprawdzić pośród rówieśników i poczuć atmosferę znaną z turniejów komputerowych. Wiedząc jak ogromny wpływ na nasz charakter ma sfera fizyczna i mentalna, zachowamy balans pomiędzy e-sportem oraz sportem. Nie wymagamy specjalnego przygotowania fizycznego, a jedynie chęci i zaangażowania.

W części e-sportowej czeka na wszystkich uczestników: dostęp do wysokiej klasy stanowiska komputerowego z połączeniem internetowym, nauka właściwej komunikacji z innymi graczami, nauka technik relaksacyjnych w celu kontroli emocji, dla graczy CS:GO: codzienne mecze drużynowe oraz analiza gry, niezliczone podpowiedzi i możliwość sprawdzenia się 1 vs 1 z Jarosławem „pashaBicepsem” Jarząbkowskim, różnorodne codzienne mini-turnieje z nagrodami oraz turniej główny, który wyłoni MVP obozu młodzieżowego, dla którego szykujemy zjawiskową nagrodę-niespodziankę.

W części sportowej czekają na wszystkich uczestników: codzienne zajęcia z samoobrony z renomowanym trenerem sportów walki, turystyka piesza w najpiękniejszym polskim paśmie gór - Tatrach, trening psychologiczny na wytrzymałość w sytuacjach nietypowych, zadania sportowe i wspólna rywalizacja podczas treningów z „Jarosławem „pashaBicepsem” Jarząbkowskim, kilkugodzinny odpoczynek we wspaniałym kompleksie basenów termalnych - „Termy Chochołowskie” oraz wiele innych.

Szeroki program obozu oraz dostęp do profesjonalnej kadry od zajęć specjalistycznych powoduje, że każdy dzień to spora dawka intensywnych doznań, będąca cennym doświadczeniem i składową nowych sportowych oraz e-sportowych umiejętności, które pozostaną na lata w każdym uczestniku.


Cena obozu:

2799 zł.

Umożliwiamy płatność ratalną (30%, tj. 840zł oraz następnie 70%, tj. 1959zł. Szczegóły w FAQ).


Cena zawiera:

Transport w obie strony na trasie Warszawa – Kielce – Kraków – Szaflary, zakwaterowanie w trzygwiazdkowym hotelu „Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun” (8 dni), wyżywienie hotelowe 3 razy dziennie, wysokiej klasy przygotowane stanowisko komputerowe dla gracza, realizację bardzo aktywnego programu, w tym wstęp do kompleksu basenów termalnych, opiekę̨ profesjonalnej kadry i instruktorów, opiekę tatrzańskich przewodników, opiekę̨ medyczną, koszulkę̨ uczestnika obozu, turystyczny fundusz gwarancyjny, ubezpieczenie NNW.
<< Powrót na stronę główną >>