Dla rodzica

O mnie:

Szanowni rodzice i opiekunowie swoich pociech,

to do Was w szczególności pragnę skierować te kilka słów.
Zależy mi na budowie zaufania i dobrej relacji od samego początku, bo sam jako rodzic wiem, jakie to jest ważne.

Z esportem związany jestem nieprzerwanie od kilkunastu lat. Najpierw stanowiło to dla mnie pasję, którą z czasem zacząłem traktować znacznie poważniej. Godziny ciężkiej pracy i wyjątkowy upór, pozwoliły mi odnieść indywidualne oraz drużynowe sukcesy w światowym esporcie. Idąc w ślady najwybitniejszych sportowców, trenowałem przez wiele godzin dziennie, czasem nawet siedem dni w tygodniu. Dziś, mając zdobyte doświadczenie i wiedzę, chciałbym je przekazać młodszemu pokoleniu.

Chcę nie tylko mówić, co można w grze wykonać lepiej, ale przede wszystkim, jak zachować balans pomiędzy aspektami życia codziennego znacznie ważniejszymi niż esport, za które uważam rodzinkę i zdrowy tryb życia. Moim wielkim obozowym marzeniem jest, żeby za sprawą moich braterskich rad, to młodsze pokolenie z którym spędzę osiem dni, stało się po powrocie do domu lepsze i mądrzejsze niż ja, gdy byłem w ich wieku. Chcę zaszczepić w uczestnikach pasję do sportu i zdrowego trybu życia. Chcę pokazać, jak można zachowując wspomniany balans wypełniać dzień ciekawą treścią. Najważniejsza jest dla mnie radość i dobro każdego uczestnika obozu...

Jeszcze kilka słów ode mnie o tym, co już za nami: pierwsze edycje obozów to był czas, gdy mogłem wspierać moich obozowiczów na każdej płaszczyźnie młodzieżowego życia. Dziesiątki naszych rozmów i setki udzielonych rad, które dotyczyły nie tylko esportu, to coś co pokazało mi, że było warto podjąć się tego projektu i esportowa młodzież tego po prostu potrzebowała. Budowanie obozowych relacji z rówieśnikami, codzienne sportowe wyzwania, nasze wspólnie spędzane wieczory, to było właśnie to, na czym najbardziej mi zależało – chciałem pokazać, że istnieje też życie poza ekranem komputera, a szacunek i bycie dobrym dla innych w dobie XXI jest największą wartością..

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski


Terminarz:

10-17.07.2023 r. – W TATRACH


Miejsce obozu:

10-17.07.2023 r. – W TATRACH: Grand Stasinda Rekreacja i Biznes (kliknij tutaj)


Oferta obozu:

Świetnie zaplanowany program obozu to prawdziwa szkoła charakteru dla każdego uczestnika, który chciałby się sprawdzić pośród rówieśników i poczuć atmosferę znaną z wielkich turniejów komputerowych. Wiedząc jak ogromny wpływ na nasz charakter ma sfera fizyczna i mentalna, zachowamy balans pomiędzy esportem oraz sportem. Nie wymagamy specjalnego przygotowania fizycznego, a jedynie chęci i zaangażowania.

W części esportowej czeka na wszystkich uczestników: NOWOŚĆ! – obozowy turniej 1 vs 1 lub obozowy turniej 2 vs 2, obozowy turniej 5 vs 5, dostęp do najwyższej klasy stanowiska komputerowego ze światłowodowym połączeniem internetowym wyposażone w: topowy komputer od NTT System marki własnej HIRO, świetny monitor G-Master by iiyama oraz niezbędne akcesoria marki SteelSeries: profesjonalna myszka, klawiatura, podkładka, słuchawki, itp., trening na wytrzymałość w sytuacjach nietypowych, nauka technik relaksacyjnych w celu kontroli emocji podczas zajęć z psychologiem, codzienne mecze drużynowe oraz analiza wybranych elementów gry przez trenera CS:GO, podpowiedzi trenera CS:GO oraz możliwość sprawdzenia się w turnieju 1 vs 1 lub 2 vs 2 oraz 5 vs 5 z innymi uczestnikami, także PashaBiceps oraz kadrą obozu w CS:GO, możliwość osobistego poznania legendy światowego CS:GO i spotkania zaproszonych wyjątkowych gości, różnorodne codzienne mini-turnieje z nagrodami, które pozwolą wyłonić MVP wydarzenia PGCamp dla którego partnerzy wydarzenia przygotowali zjawiskową nagrodę, możliwość rywalizacji o miejsce w drużynie reprezentującej „Pasha Gaming Camp” na krajowej scenie CS:GO. Obozowicze z roku 2021 oraz 2022 dziś godnie reprezentują barwy topowych drużyn w kraju.

W części sportowej czekają na wszystkich uczestników: NOWOŚĆ – wyzwanie rowerowe na słynnym podjeździe trasy Tour de Pologne - ściana HARNAŚ, NOWOŚĆ – wyzwanie górskie, codzienny rozruch fizyczny na początek dnia, zajęcia z renomowanym instruktorem sportów walki, wyzwania pływackie na terenie obozowego obiektu, testy sprawności fizycznej mające na celu wyłonić MVP obozu, zadania sportowe i wspólna rywalizacja podczas treningów z „Jarosławem „pashaBicepsem” Jarząbkowskim, codzienny odpoczynek w nowoczesnym basenie oraz strefie Spa na terenie obiektu oraz wiele innych.

W części turystycznej czeka na wszystkich uczestników: NOWOŚĆ – zwiedzanie SŁOWACJI, SŁOWACJA – zwiedzanie Jaskini Bielskiej, SŁOWACJA – zwiedzanie Štrbské Pleso, SŁOWACJA – spacer w koronach drzew - Chodník korunami stromov Bachledka, NOWOŚĆ – przejście piesze na Przełęcz nad Łapszanką, NOWOŚĆ – przejście piesze na Kotelnicę Białczańską, NOWOŚĆ – relaks w kompleksie term Bania w Białce Tatrzańskiej, turystyka piesza w najpiękniejszym polskim paśmie gór – Tatrach.

Szeroki program obozu oraz dostęp do profesjonalnej kadry od zajęć specjalistycznych powoduje, że każdy dzień to spora dawka intensywnych doznań, będąca cennym doświadczeniem i składową nowych sportowych oraz esportowych umiejętności, które pozostaną na lata w każdym uczestniku.

Obóz to dopiero początek nowych perspektyw dla Państwa dziecka. Chciałbym poza spędzonym razem bardzo aktywnym pod względem fizycznym czasem, wraz z moim zespołem również przepracować ten okres mądrze:
- wskazywać: szanse rozwoju w różnorodnych gałęziach esportu, takich jak - zarządzanie projektami, budowa i zarządzanie wizerunkiem, prowadzenie mediów społecznościowych, zarządzanie organizacjami e-sportowymi, projektowanie graficzne, administrowanie siecią, etc.
- pobudzać: wyobraźnię podczas realizacji zajęć
- odkrywać: kreatywność w ramach obozowych zadań
- uczyć: umiejętności zarządzania sukcesem i porażką
- pomagać: w nawiązywaniu relacji i współpracy w grupie
- budować: myślenie strategiczne, umiejętności analizy sytuacji oraz podejmowania decyzji pod presją


Zdjęcia „W TATRACH”:Cena obozu:


"Pasha Gaming Camp" – W TATRACH

Cena obozu: 4198 zł (w tym koszt EUR wycieczki na Słowację).

Umożliwiamy płatność ratalną: rata I (30%) - 1299 zł, rata II (70%) - 2899 zł. Szczegóły w FAQ. Istnieje również możliwość płacenia Polskim Bonem Turystycznym.
Szczegóły w FAQ.


Cena zawiera:

"Pasha Gaming Camp" – W TATRACH:

 • Transport w obie strony na trasie Płońsk - Warszawa - Kielce - Kraków - Bukowina Tatrzańska
 • Transport na potrzeby realizacji obozowego programu zajęć
 • Zakwaterowanie w komfortowo urządzonych pokojach z łazienką w „Grand Stasinda Rekreacja i Biznes”
 • Wyżywienie 3 razy dziennie w tym ognisko integracyjne
 • Napoje podczas realizacji zajęć sportowych
 • Realizację bardzo aktywnego programu – łącznie ponad 60h zajęć
 • Najwyższej klasy przygotowane stanowisko komputerowe dla gracza do realizacji zajęć esportowych
 • Obsługę wydarzenia przez renomowanych administratorów sieci
 • Sprzęt sportowy do realizacji zajęć z instruktorem sportów walki
 • Sprzęt rowerowy do realizacji wyzwania rowerowego
 • 0piekę tatrzańskich przewodników podczas górskich wędrówek
 • Bilety wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego, na spacer w koronach drzew Bachledka, do Jaskini Bielskiej
 • Bilet wstępu do kompleksu basenów termalnych
 • Codzienne zajęcia ogólnosportowe
 • Specjalistyczne zajęcia z zakresu psychologii i esportu
 • Zajęcia z renomowanym instruktorem sportów walki
 • Udział uczestnika w obozowych testach sprawności fizycznej
 • Codzienny dostęp do atrakcji ośrodka (basen, trzy sauny, jacuzzi, grota solna)
 • Opiekę doświadczonej kadry wychowawczej
 • Opiekę medyczną
 • Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa
 • Prelekcję z zaproszonym gościem ze środowiska esportowego
 • Pamiątkową koszulkę uczestnika obozu sygnowaną logo Pasha Gaming Camp
 • Puchar i medale dla najlepszych uczestników
 • Turystyczny fundusz pomocowy
 • Turystyczny fundusz gwarancyjny
 • Ubezpieczenie NNW
 • Ubezpieczenie w ramach wycieczki za granicę RP
<< Powrót na stronę główną >>