11 kwietnia 2021

Strona Główna / PAPITO NA HOTELOWYM REKONESANSIE!

PAPITO NA HOTELOWYM REKONESANSIE!

W dniu 18.03.2021 r. Wasz Papito osobiście hotel odwiedził „Hotel *** Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun”, aby zrobić rozpoznanie warunków w jakich już w lipcu bieżącego roku, będę dzielił z Wami każdy z ośmiu dni. Wiecie, jak wielką wagę przywiązuję do sportu, odpoczynku czy tego, co znajdzie się na moim talerzu. Dla Was nie mógłbym zrobić inaczej i dlatego musiałem sam sprawdzić twardość łóżka czy też wbić widelec w hotelowy talerz obiadowy, żeby zobaczyć czy nadaje się to dla mnie i moich braci oraz sióstr.

Skąd w ogóle się wzięła u mnie decyzja o organizacji obozu i skąd pomysł na połączenie e-sportu oraz sportu? Wielokrotnie dostawałem wiadomości od Waszych rodziców, co mają zrobić i jak mogą pomóc swoim pociechom: cyt. „Jarku pomocy! Mój syn dużo spędza czasu przed monitorem, wręcz poświęca całe dni na granie. Jak mogę mu pomóc? Czy to już uzależnienie?” lub „Moje dzieci widzą tylko grę, nie chcą uprawiać sportu, jak znaleźć w nich motywację i zaszczepić pasję do którejś z dyscyplin sportowych?” oraz wiele, wiele innych.. Ponadto, gdy ja jako młody chłopak zaczynałem przygodę z gamingiem brakowało mi tego, żeby ktoś kto widział trochę więcej w tej branży poklepał mnie po ramieniu i powiedział „to była niezła akcja, ale spróbuj zrobić tak i tak, a wyjdzie jeszcze lepiej następnym razem”. Poza tym nie było takich wspaniałych możliwości, jakie są dzisiaj. To stąd narodziło się we mnie marzenie o organizacji obozu młodzieżowego łączącego e-sport oraz sport.


Wiecie jak bardzo cenię codzienny balans pomiędzy rodziną, sportem a e-sportem. Jestem przekonany, że to właśnie rodzina i sport pomagały mi osiągać mniejsze i większe sukcesy w e-sporcie. Na równi cenię kontakt z Wami – moimi fanami (bracia i siostry zaznaczam: nie czuję się gwiazdą, pamiętam skąd się wywodzę i wciąż jestem jednym z Was). To właśnie dlatego przyszedł czas, że tak bardzo chciałbym dać Wam coś od siebie – pełne zaangażowanie i dostępność „w nocy o północy” podczas obozu. Nieważne z jakiej gry się wywodzisz, ale jeśli chcesz spotkać się w Naszym gamingowym środowisku, posłuchać moich wspomnień podczas wieczornych spotkań, dostać wiele rad od starszego Papito w trakcie gry oraz przede wszystkim zobaczyć, jak można zachować balans pomiędzy rodziną, sportem i e-sportem czy też wypełnić swój dzień treścią, zapraszam do ośmiu dni spędzonych ze mną. Kładę głowę „pod topór”, że to będzie najlepszy obóz w Polsce jaki można sobie wymarzyć. Dlaczego? Bo robię to od serca. Niezależnie czy pochodzisz z małej wioski, miasteczka (jak ja) lub też wielkiego miasta, niezależnie na jakim poziomie gry lub sprawności fizycznej obecnie jesteś, chciałbym abyśmy przeżyli razem ten czas i wynieśli z niego jak najwięcej na długie miesiące, a może i nawet lata. Dlatego w wyjątkowym otoczeniu Tatr oddamy się̨ kształtowaniu charakteru i rozwojowi. Nie wymagam specjalnego przygotowania fizycznego, a jedynie chęci i zaangażowania.


Zostawiam Wam tu vloga z wizytacji hotelowej w trakcie którego dowiecie się, co nas razem czeka podczas pierwszej edycji obozu „Pasha Gaming Camp”. Pierwsza edycja będzie wyjątkowa. Wraz z moim zespołem organizacyjnym dokładamy wszelkich starań w tym dziwnym, koronawirusowym czasie, aby obóz był pełeń zjawiskowych wrażeń i atrakcji. Szykujemy mnóstwo pozytywnych niespodzianek i nagród, w tym również emocjonujące otwieranie skrzynek przez graczy z hellcase, itp. Chcemy wszystko dopiąć na przysłowiowy „ostatni guzik”. Pamiętajcie – you are not my friend, you are my brother my friend, a rodzinę to ja szanuję, Wasz Papito.